LipoLife 3G s diódovým laserom predstavuje najmodernejšiu technológiu pre efektívne odstraňovanie tuku a vypnutie pokožky, s minimálnym krvácaním či modrinami a krátkou rekonvalescenciou.

OPTIMÁLNA VLNOVÁ DĹŽKA

LipoLife 3G využíva laserové žiarenie s ideálnou vlnovou dĺžkou 1 470 nm, ktoré cielene pôsobí na mäkké tkanivo a má vyššiu absorbanciu vo vode a tukoch ako konkurenčné prístroje. Tým je umožnené optimálne odstraňovanie tuku pri minimálnom poškodení tkaniva. Na dosiahnutie maximálnej bezpečnosti sa emituje laserové žiarenie s nízkou energetickou hustotou, čím sa minimalizuje riziko vzniku popálenín.

ŠPECIÁLNE SVETELNÉ VLÁKNO

Súčasťou systému LipoLife 3G je špeciálne svetelné vlákno Angel™ s kruhovým vyžarovaním. Zabezpečuje rovnomernú distribúciu energie po celom povrchu cieľovej oblasti, rýchlejšie odstraňovanie tukových buniek, pokrytie väčšej oblasti tkaniva ako aj zrýchlenie celej procedúry. Výsledný efekt je bezpečné, jednotné a účinnejšie vypnutie kože.

SYSTÉM REGULÁCIE TEPLOTY

LipoLife 3G obsahuje kanylu so senzorom teploty, LipoSense™, ktorá počas laserovej procedúry nepretržite monitoruje teplotu v podkoží. Laserová energia sa vyžaruje do tkaniva do okamihu dosiahnutia cieľovej teploty, čo umožňuje cielené tvarovanie postavy s vyššou účinnosťou a zaručenou bezpečnosťou.

LipoLife 3G prináša efektívnejšie odstránenie tuku (liposukcia), účinnejšie vypnutie a spevnenie kože (lifting) a vysokú vitalitu tuku na úspešný prenos (lipografting).

1

Lipografting

Prenos tuku z problémových oblastí na miesta, ktorým pridá na kráse

 

Okamžitá aplikácia vlastného tuku je vysoko účinnú a v súčasnosti populárna metóda na tvarovanie a zväčšovanie želaných partií tela. Prirodzená integrácia má úžasný potenciál na dosiahnutie trvalej korekcie.

LipoLife 3G dosahuje vysokú mieru vitality tuku. Zákrok je rýchly, pohodlný, jednoduchý. Vďaka jedinečnej laserovej technológii umožňuje kvalitný fat grafting s dlhodobými výsledkami.

Autológny prenos tuku môže byť prínosný aj pre pacientov, ktorí sú alergickí alebo citliví na výplňové materiály či silikón.

Lifting

Stiahnutie elastínu a stimulácia kolagénu, s pôsobivým účinkom vypnutia kože.

 

Laserové energia LipoLife 3G popri odsávaní tuku účinne sťahuje kolagénové aj elastínové vlákna a stimuluje tvorbu nového kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a vypnutejšia koža. Veľký efekt možno vidieť najmä v citlivejších oblastiach, akými sú tvár a krk, či v oblastiach s celulitídou.

LipoLife 3G odstraňuje celulitídu cieleným pôsobením priamo na jej zdroj v podkladovom štruktúrnom tkanive. Laserová energia sa zavádza pod kožu, dochádza k oddeľovaniu kože od tukového tkaniva, účinnému rozbíjaniu celulitických ložísk a reštrukturalizácii kože, ktorá nadobúda hladší vzhľad.

Systém obsahuje aj špeciálnu kanylu LipoTight na lifting tváre a krku. Laserová energia sa emituje priamo pod kožu, v oblastiach kde je ochabnutá, najčastejšie to sú nasolabiálne záhyby, dolná čeľusť a krk. Možno ju použiť aj na malé úpravy po faceliftingu či odstránenie asymetrie.

Liposukcia

Odsatie tuku, prináša okamžitý efekt a ladne tvarovanú postavu.

 

LipoLife 3G umožňuje súčasné pôsobenie lasera a odsávania vďaka špeciálnej kanyle. Tento jedinečný prvok pomáha lekárovi ľahšie prechádzať tkanivom a účinnejšie aj rýchlejšie odstraňovať tukové bunky.

Laserová energia po prieniku do tkaniva kauterizuje cievy, čím sa minimalizuje krvácanie, opuchy, hematómy, edémy či modriny aj pooperačná bolesť.

Súbežnou aplikáciou lasera a odsávania sa zjednodušuje celý postup, znižuje celkový čas zákroku, zvyšuje efektivita zákroku a skracuje čas rekonvalescencie.