RECENZIE

Najlepšie referencie sú tie od spokojných klientov. Prečítajte si aktuálne recenzie na estetické zákroky doc. M. Boháča uverejnené na odbornej platforme Estheticon.

Liposukcia - šesť partií v jednom

“So strachom v očiach som išla na konzultáciu k liposukcii brucha a redukcii prsníkov. Po voľne prebiehajúcom rozhovore s pánom doktorom MUDr. Martinom Boháčom zo mňa strach opadol a podstúpila som bez obáv liposukciu brady, brucha, vnútorných stehien, kolien, redukciu prsníkov a zdvihnutie očných viečok. Veľmi pekne ďakujem pánu doktorovi, za rozsiahlejšiu vysoko odborne prevedenú rekonštrukciu môjho tela, ktorou mi skutočne zdvihol sebavedomie. Ďakujem celému personálu, ktorý sa o mňa staral počas operácie a po operácii. Veľké ďakujem patrí aj pani doktorke z anesteziológie, ktorá bola pri mne už pri viacerých zákrokoch. Veľmi sa teším zo života a z úprimného srdca všetkým ďakujem.” — Ada

Slimlipo brady, brucha, vnútorných stehien a kolien

“Pôvodne som išla iba na konzultáciu Slim Lipo brady a som 10 dní po liposukcii brady, bruška, vnútorných stehien a kolien! To je výsledok bezhraničnej dôvery k pánu doktorovi: NAJLEPŠÍ PROFESIONÁL a najľudskejší slovenský odborník v oblasti plastickej chirurgie. Úsmev, ktorý ho sprevádza, kompletizuje jeho výnimočnú osobnosť bez samoľúbosti, nafúkanosti…100 % výsledok je tak krásno-úžasný, že toto bol najkrajší darček k môjmu odchodu do dôchodku, ľutujem jediné, že som to nespravila skôr. Z celého srdca VĎAKA doc. Mudr. BOHÁČ PhD. a ďakujem každému, čo sa podieľal na mojom zákroku.” — Anna

Liposukcia brucha u MUDr. Boháča bola správna voľba

“Pre liposukciu som sa rozhodla lebo už som nevedela ako mám presvedčiť svoje tukové bunky, aby ma konečne opustili a nepomohlo ani každodenné prehováranie v posilňovni.
Pre MUDr. Boháča som sa rozhodla na základe jeho výborných recenzií a vidím, že som sa rozhodla veľmi dobre. MUDr. Boháč je špičkový odborník ale hlavne človek, ktorému nestúpla sláva do hlavy ako sa to podaktorým stáva. Záleží mu na pacientovi. Netreba pozerať len na sumu zákroku, ale hlavne na odbornosť a tú som u MUDr. Boháča na 100% našla. Som dva mesiace po zákroku, začínam pomaličky cvičiť, ale hlavne sa neviem vynadívať na svoje brucho – ploché brucho. V budúcnosti, keď budem riešiť nejaký estetický problém ( a keďže som žena určite sa nejaký nájde), tak len u MUDr. Boháča. Prajem Vám pekný deň a správne rozhodnutia.” — Andrea

1

Lipografting

Prenos tuku z problémových oblastí na miesta, ktorým pridá na kráse

 

Okamžitá aplikácia vlastného tuku je vysoko účinnú a v súčasnosti populárna metóda na tvarovanie a zväčšovanie želaných partií tela. Prirodzená integrácia má úžasný potenciál na dosiahnutie trvalej korekcie.

LipoLife 3G dosahuje vysokú mieru vitality tuku. Zákrok je rýchly, pohodlný, jednoduchý. Vďaka jedinečnej laserovej technológii umožňuje kvalitný fat grafting s dlhodobými výsledkami.

Autológny prenos tuku môže byť prínosný aj pre pacientov, ktorí sú alergickí alebo citliví na výplňové materiály či silikón.

Lifting

Stiahnutie elastínu a stimulácia kolagénu, s pôsobivým účinkom vypnutia kože.

 

Laserové energia LipoLife 3G popri odsávaní tuku účinne sťahuje kolagénové aj elastínové vlákna a stimuluje tvorbu nového kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a vypnutejšia koža. Veľký efekt možno vidieť najmä v citlivejších oblastiach, akými sú tvár a krk, či v oblastiach s celulitídou.

LipoLife 3G odstraňuje celulitídu cieleným pôsobením priamo na jej zdroj v podkladovom štruktúrnom tkanive. Laserová energia sa zavádza pod kožu, dochádza k oddeľovaniu kože od tukového tkaniva, účinnému rozbíjaniu celulitických ložísk a reštrukturalizácii kože, ktorá nadobúda hladší vzhľad.

Systém obsahuje aj špeciálnu kanylu LipoTight na lifting tváre a krku. Laserová energia sa emituje priamo pod kožu, v oblastiach kde je ochabnutá, najčastejšie to sú nasolabiálne záhyby, dolná čeľusť a krk. Možno ju použiť aj na malé úpravy po faceliftingu či odstránenie asymetrie.

Liposukcia

Odsatie tuku, prináša okamžitý efekt a ladne tvarovanú postavu.

 

LipoLife 3G umožňuje súčasné pôsobenie lasera a odsávania vďaka špeciálnej kanyle. Tento jedinečný prvok pomáha lekárovi ľahšie prechádzať tkanivom a účinnejšie aj rýchlejšie odstraňovať tukové bunky.

Laserová energia po prieniku do tkaniva kauterizuje cievy, čím sa minimalizuje krvácanie, opuchy, hematómy, edémy či modriny aj pooperačná bolesť.

Súbežnou aplikáciou lasera a odsávania sa zjednodušuje celý postup, znižuje celkový čas zákroku, zvyšuje efektivita zákroku a skracuje čas rekonvalescencie.